Jesienne dekoracje z dyni: 7 pomysłów

Jesień to potrawy i dekoracje z dyni. Jesień kojarzy się z potrawami z dyni, takimi jak ciasto dyniowe i aromatyczna zupa. Ale to także klimatyczne jesienne dekoracje. Pokażemy Ci kilka prostych, łatwych i niedrogich pomysłów na dekorowanie dyni na jesień.

Dynia z sukulentami i innymi roślinami

Potrzebujesz:

 1. Dynie jadalne lub dekoracyjne
 2. gleba
 3. Rośliny (w tym przypadku sukulenty)

Wydrąż dynię. Wsyp ziemię i posadź rośliny. Możesz wyłożyć środek folią, ale nie jestem pewna, czy ma to sens, ponieważ taka dekoracja nie przetrwa długo. Dynia w końcu zgnije. Możesz albo przesadzić całość do ogrodu lub doniczki, albo oddzielić dynię i ją wyrzucić. Te soczyste kompozycje z dyni są wykonywane w domu, ale mogą to być również kwiaty doniczkowe lub rośliny, takie jak chryzantemy i astry. Dynie te można wykorzystać do dekoracji wejścia do domu lub jako samodzielną dekorację w mieszkaniu.

Dynia i suszone kwiaty

Potrzebujesz:

 1. Dynie
 2. Sztuczne lub suszone kwiaty
 3. Klej na gorąco

Ten pomysł wykracza poza moją koncepcję dyni, ale jest uroczy. Nie widzę sensu w przykrywaniu pięknej dyni czymś innym. Ale jestem pewna, że spodoba się wielu osobom. Użyliśmy jesiennych suszonych kwiatów, aby pozostać w jesiennych kolorach. Użyliśmy gorącego kleju, aby przykleić suszone kwiaty miejsce po miejscu. Dekoracja świetnie wygląda przyklejona na grupie dyń w różnych rozmiarach. Uwaga, to straszne roztocze i nie jest zalecane dla alergików.

Figurki dyń

Potrzebujesz:

 1. Określona liczba dyń
 2. Drut powinien być sztywny i długi, jak ten używany do robienia swetrów na drutach.
 3. Wstążki
 4. Znaki
 5. Dobry pomysł
 6. Możesz również kliknąć tutaj, aby dowiedzieć się więcej o
 7. Wełna do włosów

Świetny pomysł na zabawę z dziećmi tej jesieni. Jest to nieco inna wersja wykonania jesiennych ludków. Tym razem dyniowe ludki w większej skali. Tworzymy koncepcję (postać, płeć i wygląd). Odcinamy wierzchołki dyni i mocujemy owoce za pomocą drutu. (Potrzebujesz jak najwięcej części). Dekorujemy dynię po jej zbudowaniu: rysujemy, przyczepiamy i przyczepiamy. Kreatywność musi być priorytetem.

4 - Lampiony z dyni

Potrzebujesz:

 1. Dynie
 2. nóż
 3. Świece
 4. Dużo cierpliwości i siły

Jest to bardzo prosta dekoracja dyni, więc nie ma sensu wchodzić w szczegóły. Lampiony te są popularne wśród dzieci i mogą być wykonane w dowolnym kontekście, nie tylko na Halloween. Lampiony nie są łatwe do wykonania, ponieważ wymagają żmudnego wydrążania miąższu dyni i wycinania wcześniej narysowanych kształtów.

o

Po prostu dynia

Wiesz, że jesteśmy prostymi ludźmi. W naszym domu zawsze jest mnóstwo dyń w każdym pokoju. Kupujemy dynie przez cały rok i prawie wszystkie są jadalne, ponieważ je jemy. Dynie mogą być używane pojedynczo lub w grupach. Można je włączyć do większej kompozycji. Jabłka, gruszki i inne warzywa można również traktować w ten sam sposób.

Numery dyń na werandę

Potrzebujesz:

 1. Określona liczba dyń jest równa liczbie cyfr na numerze domu lub mieszkania
 2. dekoracje takie jak kwiaty, owoce, liście, wstążki
 3. Numer domu składa się z cyfr
 4. Klej na gorąco

Udekoruj wejście do domu: ganek lub korytarz. Przyklej cyfry do dyni. Udekoruj kwiatami, owocami lub wstążkami. Jeśli nie masz już gotowych numerów, możesz namalować je markerem.

7. Pomalowana dynia z napisem

Potrzebujesz:

 1. Określona liczba dyń
 2. Farba kredowa lub akrylowa
 3. Pomysł na napis
 4. Szablon (opcjonalnie).
 5. Ciemna farba lub rynki
 6. Gąbka

Pomysł na dynię w nowej odsłonie. Pomaluj dynię za pomocą gąbki. Proces ten nazywa się tapetowaniem. Wystarczy jedna warstwa farby kredowej. Po wyschnięciu farby tworzymy napis. Jeśli nie jesteś uzdolnionym artystą, wykonaj szkic lub szablon ołówkiem.

Pochwal się swoimi pomysłami na dynie. Pochwal się swoimi pomysłami na dynie w sekcji komentarzy lub na naszej grupie na Facebooku

Inne jesienne dekoracje

Zainspiruj się tymi rustykalnymi dekoracjami z dyni

Udekoruj swój dom dyniami na Halloween i jesienne dekoracje.