Jak zrobić zabawne pisanki z dzieckiem?

Dekoracje wielkanocne można tworzyć rodzinnie. W tym poście dowiesz się, jak zrobić kreatywne pisanki z dzieckiem. Możesz zrobić kreatywne pisanki z dziećmi bez specjalnego przygotowania.

Zobacz post o tym, jak zrobić jelonka boho

Bardzo popularne są również pisanki, które nie są barwione barwnikami spożywczymi. Poniżej zebrałam kilka przykładów takich jajek - kreatywnych dekoracji wielkanocnych, które można wykonać wspólnie z dziećmi. Farby, markery, taśma, oklejanie i każda inna technika, jaką można sobie wyobrazić. Myślę, że te jajka idealnie wpisują się w obecny trend powolnego rodzicielstwa. W trendzie, aby nie produkować dzieci, które są idealne pod każdym względem, naturalne jest, aby dać maluchowi pędzel lub marker i pozwolić mu stworzyć własne "niedoskonałe pisanki". Ponieważ idealne to: trzy idealnie czerwone, trzy idealnie niebieskie i tak dalej. To prawda: powolne rodzicielstwo pozwala dziecku na swobodne odkrywanie i eksperymentowanie, pozwalając na rozwój jego wyobraźni i kreatywności. Spróbuj tego z przygotowaniami do Wielkanocy. Nie chodzi tylko o jajka. Nie krępuj się.

Jak zrobić pisanki z dzieckiem?

To proste. Będziesz potrzebować plastikowych jajek, skorupek lub gotowanych jajek. Możesz je pomalować, ale nie musisz. Markery to wszystko, czego potrzebujesz. Zanim zaczniesz, zastanów się, co chcesz umieścić na pisance. Możesz użyć śmiesznych twarzy, zwierząt lub napisów. Chodzi o indywidualność.

Przygotowania do Wielkanocy mogą być świetną zabawą dla całej rodziny. Wystarczy, że dzieci pomogą w niektórych zadaniach. Małe dekoracje wielkanocne, kreatywne zajęcia, pomoc w gotowaniu. Zobacz nasze inne propozycje dekoracji wielkanocnych i opisy.

Dekoracje na Wielkanoc dekoracje do domu handmade home sweet home dekoracje wielkanocne.