Dekoracja okna: Wiosenna dekoracja okna za pomocą naklejek na okna

Zadbaj o to, aby Twoje okna były w wyjątkowej aranżacji i dodaj dodatki, które odświeżą wygląd. Zawieś jasne dekoracje, które sprawią, że Twoje okna będą wyglądały wiosennie. Pomoże to zabarwić wiosenne światło. Zalecamy, abyś w dekoracji okien wykorzystał unikalny motyw, nie przesadzając z jego ilością.

Naklejki na okna - To wiosenne rozwiązanie, które rozjaśni wnętrze i doda domowi koloru. Taka aranżacja okna to niemiecki trend, który zachwyca Polaków. Inspirując się tym pomysłem stajemy się bardziej otwarci na wieszanie dekoracji na naszych oknach. Mamy dość patrzenia na puste okna bez firanek, zasłon czy rolet. Warto spróbować powiesić witraż, naklejkę lub inną ozdobę jako wiosenną dekorację okna.

Naklejki na okna: Wybierz dekorację okienną

Często zapominamy o granicach dobrego smaku, gdy jesteśmy tak podekscytowani pomysłem. Powinieneś ograniczyć liczbę dekoracji, które wieszasz na oknie do trzech, a najlepiej połączyć je tematycznie. Kolor naklejki będzie miał znaczący wpływ na efekt dekoracji okna. Wybierz taki, który będzie pasował do wnętrza Twojego mieszkania i pozytywnie wpłynie na Twój nastrój. Białe ażurowe naklejki sprawdzą się w sypialniach i salonach. Taka dekoracja okna będzie wyglądać świeżo, nowocześnie i nieco orientalnie.

Dodatki okienne w kolorze fioletowym i wrzosowym podniosą Twoją energię i nastrój. Można je wykorzystać w małych, kuchennych oknach. Fiolet uzupełni zieleń pobliskich roślin, na przykład ziół. Dekoracje okienne w subtelnych różach świetnie sprawdzą się w pokojach dziecięcych, zwłaszcza dziewczynek. Natomiast dekoracje okienne w energetycznej zieleni zachwycą chłopców.

Naklejki na okna: Wzory dekoracji wiosennych

Wzory dekoracji okiennych są obfite. Polecamy wykorzystanie w dekoracjach okiennych motywów wiosennych, takich jak wzory kwiatowe. Wiosenne bukiety są rozmarzone dzięki różom, fioletom i krokusom z bzu. Przed monotonią mogą uchronić Cię naklejki na okna z wielobarwnymi detalami lub zestawienie przynajmniej dwóch kolorów. Nawet w pochmurny dzień wiosenna łąka na naklejce lub szybie pobudzi Twoją wyobraźnię.

Wiosna to także świat pełen zwierząt, więc znajdziesz także motywy, w których pojawiają się ptaki, motyle i inne stworzenia. Sprawdź nasze pomysły na dekoracje okienne. Możesz ozdobić swoje okna zwierzęcymi detalami. Świat fauny i flory budzi nas wszystkich. Wiosną unikaj ograniczania się do monochromatycznych dekoracji. Jeśli masz cichy zakątek o stonowanych wnętrzach, dobrym pomysłem jest zastosowanie jednolitych kolorów i wzorów.

Naklejki na okna i inne dekoracje - Inspiracja

Połączenie klasycznych długich zasłon, które delikatnie opadają na podłogę oraz białej firanki w delikatne wzory to idealne rozwiązanie do klasycznych wnętrz. Doskonałe połączenie lekkości firany z bardziej wyrazistą zasłoną może okazać się najlepszym wyborem.