Jesienne dekoracje stołu

Jesienne dekoracje w 10 minut - dziś szybki blog o tym, jak wyjść poza schematy. Bawić się kolorami i wnętrzami. Jak to zrobić? Obejrzyj wideo poniżej

Jesienne tekstylia to świetny wybór

Tkaniny i tekstylia są niezbędne dla jesiennej przytulności. Jesienne dekoracje obejmują zasłony, obrusy, pledy i poduszki. Natychmiast tworzą nastrój. Nie chodzi tylko o kolory, ale także o tekstury. Wełna, plusz i welur są ciepłe i przyjemne w dotyku. Używaj przytulnych tkanin do nakrycia stołu, a nie tylko wzorów. Nakryj stół chustami, kocami, szalami i pledami. Kto powiedział, że to niemożliwe?

Wykorzystaj jesienne dekoracje w lesie

To najtańszy i najprostszy sposób na udekorowanie domu na jesień. Przynieś ze spaceru kasztany, żołędzie i szyszki. Istnieje wiele sposobów na utrwalenie suszonych liści. Suszone liście są również częścią jesieni. Wykorzystaj te dary natury do dekoracji stołu, w girlandach i wiankach. Żaden łańcuch nie wymyśli lepszej jesiennej dekoracji.

Wykorzystaj jesienne owoce i nasiona

Dekorowanie jedzeniem to tradycja w naszej rodzinie. Jesienne dekoracje stołu mogą również obejmować orzechy, gruszki, jabłka lub dynie. Umieść czyste kawałki na talerzach i rozrzuć je dookoła. Możesz ułożyć je tematycznie lub w mieszance jesiennych kolorów (na przykład tylko jabłka).

Baw się kolorami

Zauważamy ciepłe kolory jesieni wokół nas - na drzewach, owocach i kominku. Spróbuj spojrzeć poza te kolory. Spróbuj zmieszać ciepłe kolory z chłodnymi, aby zobaczyć rezultaty. W moim domu wprowadziłam niebieski, który bardzo dobrze współgrał z brązami i eukaliptusem.

Nie zapomnij o świetle

Na jesiennym stole nie może zabraknąć lampionów, lampek i świec. Jak najwięcej. Liczy się efekt wow. Talerze można przestawić przed rozpoczęciem jedzenia, aby nie przeszkadzały w jedzeniu.

Jaka jest najprostsza zasada dekorowania stołu? Postaraj się ułożyć przedmioty tak, aby nie znajdowały się wszystkie na jednym poziomie. Umieść coś innego na płaskich talerzach lub podkładkach. Użyj talerzy lub półmisków, aby umieścić kwiaty. Naczynia powinny znajdować się na różnych wysokościach. Wypełnij puste miejsca, ale zrób to szybko, aby goście mogli wygodnie zjeść.

Udekoruj swój dom na Boże Narodzenie światełkami

Zobacz inne jesienne posty na blogu