Wybieramy bukiety ślubne - wskazówki

Tradycyjne i romantyczne śluby wracają do mody. Zakochaliśmy się w bardzo wystawnych, uroczystych ślubach z tiulami, kwiatami i w ogrodowej scenerii. Zainspirowały nas śluby VIP-ów i chcemy stworzyć bajkową scenerię i kinowy klimat tego dnia. Kwiaty - Jest to często dekoracja ślubna, którą stworzyła Panna Młoda. Konsultowaliśmy się z najlepszymi florystami, aby pomogli nam stworzyć wymarzony bukiet ślubny.

Według najnowszych trendów florystycznych bukiet ślubny powinien być bardziej wyrazisty i kolorowy niż tradycyjna biel. Ciepłe kolory to aktualny trend w dekoracjach ślub nych - jasne pomarańcze i żółcie, a także klasyczne czerwienie i bukiety w uroczym lub dziewczęcym różu. Dużą popularnością cieszą się jasnozielone dodatki do bukietów ślubnych, nazywane również "świeżą" lub "świeżą" zielenią.

Jak wybrać odpowiedni bukiet ślubny?

Najważniejszą rzeczą jeśli chodzi o bukiety ślubne jest dopasowanie ich do charakteru całej uroczystości . Pamiętajmy, że to panna młoda jest najważniejszą osobą w tym dniu. Floryści powinni jak najlepiej przyłożyć się do jej bukietu. Ważne jest, aby dokładnie go zaplanować. Osobowość panny młodej, jej temperament, styl życia i sposób ubierania się muszą być odzwierciedlone w bukiecie.

Nie zapominajmy, że wiosna i lato to kwiatowe raje. Jest w czym wybierać, więc w Waszych dekoracjach ślubnych nie muszą dominować tylko róże. Maj to czas, kiedy w sezonie są bzy. Bukiet ślubny z białego, eleganckiego, bzu może być uroczym dodatkiem do każdego ślubu panny młodej. Możesz użyć samego bzu lub w połączeniu z innymi kwiatami.

Urocze żonkile idealnie pasują do spokojnej kobiety. Ich jasne kolory wprowadzają radość do ceremonii ślubnej. Róże są dla kobiet, które cenią sobie elegancję, klasę i styl. Konwalia to piękny powrót do natury i inspiracja dla delikatnych kobiet, które są naturalnie piękne. Coraz większą popularnością cieszy się czerwony tulipan, klasyczny symbol miłości.

Dekoracje ślubne: Łączenie kolorów

Łączenie kolorów kwiatów jest ważne, zwłaszcza w ceremoniach ślubnych, gdzie w grę wchodzi symbolika i estetyka. Według florystów w kompozycjach kwiatowych powinna dominować biel i mieszać się z zielenią, srebrem i słoneczną żółcią. Przekaz może być zmieniony poprzez mieszanie ze sobą kolorów kwiatów. Na przykład radość i szczęście to połączenie czerwieni i żółci. Ten żółty kolor nie jest już postrzegany jako negatywny.