Przenośne szafki i wieszaki - Mobilność i funkcjonalność

Wszyscy mamy ubrania na różne okazje, czy to formalne, swobodne, sportowe, czy po prostu wyjście z przyjaciółmi. Często trudno jest wygodnie przechowywać codzienne ubrania ze względu na ograniczoną przestrzeń. Szafy tekstylne i wieszaki z kółkami są teraz możliwe. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Przenośne wieszaki i szafy mają swoje zalety

Szafy przenośne oferują nowoczesne rozwiązanie, które jest idealne dla wielu osób. Są przenośne, więc można je przemieszczać po domu lub mieszkaniu. Wieszak z kółkami można również sprezentować odwiedzającym nas gościom. Można również przenieść wieszak w okolice lustra i założyć na niego swoje stroje. Przenośna szafa ułatwia organizację szafy. W tradycyjnej szafie często brakuje wystarczającej ilości miejsca do przechowywania, aby ubrania mogły być wieszane pojedynczo i aby można je było łatwo znaleźć. Szafa na kółkach sprawi, że Twoje ubrania będą schludne i zorganizowane. Te szafy są świetne dla tych, którzy remontują lub właśnie zaczynają dekorować. Są one wykonane z tkaniny, więc są lekkie i bardzo estetyczne.

Szafa tekstylna ma również tę zaletę, że jest niedroga. Jest funkcjonalna, piękna, niedroga i nowoczesna. Jest to must-have. Przyjrzyjmy się szafie tekstylnej Balance od firmy Wenko. Zajmuje bardzo mało miejsca i jest bardzo pojemna. Można ją złożyć do niewielkich rozmiarów, jeśli nie chcemy z niej korzystać. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów i zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Jeśli nie chcesz kupować szafy, alternatywą mogą być wieszaki na kółkach. Oferują one szeroki zakres zastosowań i funkcjonalności. Można je przemieszczać w dowolne miejsce mieszkania. Wieszaki na kółkach mogą posłużyć do stworzenia niepowtarzalnej aranżacji w Twoim domu i dodać nowoczesnego charakteru. Są bardzo przystępne cenowo i bardzo konkurencyjne. Mogą być regulowane w wysokości tak, że można dostosować wysokość do swoich potrzeb. Są łatwe do złożenia i rozebrania. Maksymalna waga ubrań przechowywanych na nich to 40 kg.

Szafy na tekstylia

To doskonałe rozwiązanie do przechowywania kurtek, płaszczy i koszul, a także garniturów, koszul, spodni, garsonek i innych przedmiotów. Szafa na kółkach z łatwością zmieści się w każdej przestrzeni, zarówno w domu, pracy, domku letniskowym, jak i na kempingu. Przenośne szafy wykonane są z metalu i wsparte na czterech solidnych nogach. Są zapinane na zamek błyskawiczny, co chroni ubrania przed kurzem i pozwala na szybki i łatwy dostęp. Przenośne szafy wykonane są z oddychającego materiału, dzięki czemu ubrania nie pachną nieświeżo. Istnieje wiele rodzajów szaf, które mogą być zwijane. Są produkty, które mają pojedynczy drążek na ubrania i półki nad nim do przechowywania większej ilości ubrań. Można kupić modele z dodatkowymi prętami wzdłuż boków szafy lub specjalne szafy z kółkami do przechowywania butów.

Wieszaki na kółkach

To popularny w ostatnich latach trend i obowiązkowy element wyposażenia każdego modnego domu lub mieszkania. Projektanci wykorzystują również wieszaki na kółkach w pracowniach modowych. Są one bardzo funkcjonalne i stylowe. Taka opcja pozwala na przechowywanie ubrań w taki sposób, aby stanowiły one element dekoracyjny we wnętrzu pomieszczenia. Wieszak na kółkach Wenko to produkt godny uwagi, który może służyć do przechowywania różnorodnych ubrań, a także torebek i pasków. Drążki wieszaka mogą utrzymać do 80 kg. Aby zapewnić bezpieczeństwo, wieszak posiada cztery kółka i dwa hamulce. Możesz przechowywać wiele różnych rzeczy, dzięki temu, że dwa drążki modelu znajdują się na różnych poziomach. Wykonany jest ze stali chromowanej.

Marka Wenko oferuje również narożne wieszaki na ubrania oraz teleskopowy organizer na buty. Zestaw ten może pomieścić aż 42 pary butów lub ubrań o łącznej wadze 50 kg. Wiele tradycyjnych szaf nie jest w stanie pomieścić tak dużej ilości przedmiotów. Wieszaki na kółkach to produkt, który jest innowacyjny i przeznaczony dla osób, które chcą maksymalnie wykorzystać każdy kąt swojego małego domu lub mieszkania.

Z każdym rokiem popularność przenośnych szafek i wieszaków na kółkach rośnie w zastraszającym tempie. Są one uwielbiane przez wielu ludzi na całym świecie za swoją niesamowitą funkcjonalność i design. Produkty te ułatwią Ci życie i pozwolą zaoszczędzić sporo miejsca.