DEKORACJE ŚLUBNE: Letni ślub w OGRODZIE

Młode pary coraz częściej decydują się na organizację przyjęcia weselnego w ogrodzie. Musicie zadbać o odpowiednie dekoracje, jeśli planujecie zorganizować ślub i przyjęcie w naturalnej scenerii. Sprawdźcie te dekoracje ślubne, które możecie uwzględnić w ogrodzie. Możemy pomóc Ci stworzyć wyjątkową oprawę Twojego przyjęcia w naturalnej scenerii ogrodu.

Ślub w ogrodzie: bajeczne dekoracje ślubne

Romantyczna sceneria ogrodu: biały namiot, zielony trawnik, aleje pełne róż, rześkość w powietrzu. Ta scena przypomina nam amerykańską komedię romantyczną "Przyjęcie weselne". Nasz ślub powinien być tak niezapomniany jak hollywoodzkie filmy.

Śluby w plenerze to wspaniała opcja dla par, które chcą mieć wyjątkową i niezapomnianą ceremonię. Wszystko zależy od wybranego stylu. Ślub może być w pogodnej scenerii lub pełen elegancji.

Dekoracje ślubne: dekoracje ślubne w ogrodzie

Zadbaj o dekoracje stołów i altan w swoim ogrodzie. Na przykład uwzględnijcie na stołach weselnych płatki róż, perełki pływające w świecach, eleganckie świeczniki i naturalne kwiaty.

Krzesła muszą być białe lub pokryte specjalnymi tkaninami, najlepiej w jasnych kremowych kolorach. Krzesło powinno być przewiązane piękną kokardą i kwiatową dekoracją.

Płatki róż na dywaniku sprawią, że będzie on wyglądał elegancko. Będzie dużo świeżych kwiatów rozrzuconych z innymi materiałami dekoracyjnymi, takimi jak kwiaty doniczkowe, bukiety, czy kwiaty stojące. Dzięki temu można stworzyć zielone alejki. Można zdecydować się na dywan lub dywanik rozłożony w kolorze fioletowym. Musi on jednak komponować się z resztą dekoracji ślubnych.

Stylowy i elegancki pomysł na dekoracje ślubne może obejmować kryształowe żyrandole w namiocie. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie ręcznie wykonanych dekoracji na ślub, takich jak numery stołów i obrączki na serwetki.

Dekoracje ślubne: Ogrodowy nastrój i wybór kolorów

Letnie wesela w ogrodzie są pełne żywych kolorów. Jasne kolory to podstawa. Biel to kolor bazowy, który jest nam potrzebny, aby czuć się komfortowo w najpoważniejszych momentach naszego życia. Dotyczy to również ślubu. Biel jest elegancka, ponadczasowa i symboliczna. Istnieje wiele możliwości wyboru dekoracji ślubnych. W tej aranżacji biel stała się kolorem dominującym. Używano go jako tła i wyrazu dla pięknej zastawy stołowej i kwiatów. Biel z fioletami lub zielenią to najpopularniejsze połączenie kolorystyczne na rok 2013.

W dekoracjach ślubnych królują intensywne, energetyczne kolory jak oryginalna mięta i rześki pomarańcz.

Obowiązkowym elementem są świece i lampiony. Podłącz je wieczorem, aby cieszyć się romantycznym blaskiem świec.

Przyjęcie weselne w Ogrodzie: Aranżacje ślubne i białe namioty

Do postawienia namiotów na weselu w ogrodzie niezbędny jest odpowiednio duży teren. Powinien on być na tyle duży, aby pomieścić stoły i krzesła. Powinien być równy i dobrze pokryty trawą. Namioty w ogrodzie powinny być wodoodporne, aby uniknąć deszczu.

Ogród, który jest idealny na przyjęcia weselne powinien być duży, zadbany i dobrze zadrzewiony. Strefa do tańczenia powinna być wydzielona i wybrukowana.

Ślub w ogrodzie może być piękniejszy niż ten na sali. Ślub w plenerze może być formalny lub uroczysty, ale także może mieć charakter rodzinnego lub kameralnego przyjęcia.