Dekoracja wnętrz: girlandy. Dekoracja domu: girlandy.

Girlandy to modna dekoracja do domu. Możesz ich użyć, aby zainspirować wiosnę i lato. Girlandy można wykorzystać do dekoracji okien, drzwi, stołów i ścian. Przypominają o łące i sielance. Mile widziane są również w stylu prowansalskim country.

Girlandy można wykorzystać jako dekorację nie tylko podmiejskich domów. Girlandy z ozdobnych kwiatów w żywych kolorach i klasycznych zieleniach można wykorzystać do dekoracji ścian i drzwi każdego mieszkania lub domu.

Girlandy mogą być wykorzystywane jako dekoracja domu.

Plecione ze słomy, słomki, gałązek brzozowych i patyków. Możesz je zrobić z czego tylko chcesz. Nie musisz ograniczać się do wieszania ich na drzwiach. Girlandy mogą być wykorzystywane jako dekoracja wnętrz. Można je powiesić na ścianie zewnętrznej, na balkonie, czy na balustradzie schodów.

Dekoracja domu: inspiracje

Większe girlandy wieszaj osobno, zwłaszcza na drzwiach i innych małych powierzchniach. Na przykład kilka dużych girland może świetnie wyglądać na elewacji domu, w pobliżu wejścia. Połączenie mniejszych girland w kompozycję nie spowoduje efektu przeciążenia. Kwiatowe dekoracje wnętrz można wykonać w naturalnym kolorze sitowia lub wikliny, ale warto spróbować farb.

Jakie są pomysły na girlandy? Mieszanka kwiatów i kojących zapachów wyróżnia wianki. Szczyptę prowansalskiego klimatu można dodać, używając suszonych ziół, żywych kwiatów i różnych kształtów.

Jak zrobić ozdobne wianki

Możesz pomalować girlandę wyłącznie farbami w sprayu. W ten sposób nadasz jej przecierany wygląd. Możesz nadać girlandzie jednolity kolor, zanurzając ją w niewielkiej ilości farby. Do przyklejania dekoracji używa się kleju na gorąco (w pistolecie). Dzięki temu dekoracja wnętrza nie będzie odpadać.

Dekoracja domu ma wpływ

Powieszenie dekoracji wnętrz - girlandy jedna za drugą lub obok siebie - jest łatwe, jeśli zadbasz o spójność kolorystyczną. Pozwoli to stworzyć harmonię wnętrza. Piękno tej kompozycji tkwi w sprytnym zestawieniu pastelowych kolorów.