Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Blog chmura tagów
Kreatywne zajęcie na czas pandemii – malowanie po numerach dla dzieci i dorosłych 0
Kreatywne zajęcie na czas pandemii – malowanie po numerach dla dzieci i dorosłych

Kreatywne zajęcie na czas pandemii – malowanie po numerach dla dzieci i dorosłych

Pandemia sprawiła, że więcej czasu spędzamy w domu. Część osób pracuje zdalnie, a dzieci uczą się za pomocą platform e-learningowych. Co robić w domu podczas pandemii? Malowanie po numerach to dobry sposób na nudę zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Kreatywne zajęcia na kwarantannie

Czas pandemii to trudny okres dla wielu z nas. Poczucie odpowiedzialności społecznej, a także kolejne restrykcje ograniczają nasze kontakty społeczne. Większość czasu spędzamy w domu, szukając zajęcia, które pozwoliłoby zabić nudę. Znalezienie kreatywnych sposobów na spędzanie czasu z bliskimi pozwoli nam zadbać o zdrowie psychiczne nasze i naszych pociech.

Zabawy z dzieckiem na czas pandemii

Pandemię źle znoszą młodzi członkowie rodziny. Ich kontakty z rówieśnikami są ograniczone, uczą się i bawią, przebywając jedynie w niewielkiej przestrzeni mieszkania. Wyjątkowo ważne jest więc spędzanie z dzieckiem czasu, zapewnienie mu poczucia bezpieczeństwa i możliwości realizowania pasji na tyle, na ile pozwala na to sytuacja.

Znalezienie kreatywnego zajęcia na kwarantannie zarówno dla rodzica, jak i dla dziecka, pozwoli na wspólne spędzanie czasu w przyjemny sposób. Dziecko będzie mogło opowiedzieć o swoim samopoczuciu, oderwać się od wirtualnej rzeczywistości, a także wykazać się i zaspokoić potrzebę kreatywności, bycia podziwianym i docenianym.

Kreatywne zabawy w domu z dziećmi

Kreatywne spędzanie czasu z dziećmi ma wpływ na ich prawidłowy rozwój. Malowanie to jedno z najbardziej rozwijających zajęć. Dziecko bez problemu może się tym zająć w domu, wystarczy zabezpieczyć miejsce pracy np. gazetą. Ćwiczenie zdolności plastycznych wpływa na rozwój fizyczny (koordynacja wzrokowo-ruchowa), emocjonalny, gdyż pociecha angażuje się w tworzenie dzieła, a także estetyczny. Zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, jest to też sposób na wyciszenie się, skupienie i zrelaksowanie.

[product category_id="782" limit="12"]

Malowanie obrazów w domu – nasz pomysł na kreatywne zajecie

Malowanie obrazów to zajęcie, które pomaga ćwiczyć cierpliwość i wytrwałość, czyli cechy, które obecnie nabierają szczególnie dużego znaczenia. Nigdy wcześniej nie malowałeś lub uważasz, że to nie dla Ciebie? Malowanie po numerach to zajęcie dla każdego. Nie potrzeba do tego wyjątkowych zdolności plastycznych. Farbami akrylowymi malujemy gotowy obraz, na którym poszczególne pola zaznaczone są numerkami, odpowiadającymi numerkom farb w zestawie. Dzięki temu nawet początkujący artysta może stworzyć dzieło, które można będzie można zawiesić na ścianie i nikt nie zauważy, jaką techniką zostało namalowane.

Zaopatrz się w zestawy do malowania i do dzieła!

W naszym sklepie znajdziesz zestawy do malowania dla młodszych i starszych. Dzieci mogą wybierać pomiędzy obrazkami, które wyglądają jak kolorowanki – z tym, że do pomalowania ich potrzeba więcej kreatywności, a efekt przyniesie dużo więcej satysfakcji. W zestawie znajdują się farbki oraz pędzle, można więc od razu brać się do dzieła. Obrazy ze zwierzątkami leśnymi, jednorożcami czy porami roku, pomalowane przez młodego artystę, będą świetną dekoracją pokoju dziecięcego. Dla starszych pociech oraz dla dorosłych proponujemy bardziej skomplikowane obrazy, które później również mogą stać się piękną dekoracją salonu. Najważniejsza w tym wszystkim jest jednak dobra zabawa i możliwość kreatywnego spędzenia czasu i zabawy w domu z dziećmi.

[product category_id="783" limit="12"]

 

Komentarze do wpisu (0)

Kontakt:

Telefon: 508 356 353

Email: sklep@decorami.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium