Zestawy malarskie

Malowanie po numerkach z zestawem kreatywnym na płótnie

Zestaw kreatywny do samodzielnego malowania, jaki możecie kupić w Decorami to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby, ale i dla siebie samego – nic tak nie relaksuje i nie buduje wiary we własne umiejętności, jak kilka dni spędzonych z pędzlem w dłoni.

Malowanie po numerkach dla dorosłych

W ofercie mamy obrazy do samodzielnego malowania skierowane do osób dorosłych. Obrazy przedstawiają martwą naturę, pejzaże, postaci, zwierzęta, miejskie widoki lub bardziej abstrakcyjne motywy. Z naszymi zestawami, w który znajdziesz płótno rozpięte na sosnowej ramie, wszystkie kolory niezbędnych farb w kubeczkach, komplet pędzli oraz wydruk pokazujący wygląd gotowego obrazu, okaże się, że malowanie po numerach jest łatwe i bardzo przyjemne, a efekt końcowy zachwyci Cię do tego stopnia, że zechcesz wyeksponować swój zestaw na ścianie. Malowanie po numerach pozwoli Ci osiągnąć profesjonalny efekt bez pomocy instruktora malarstwa czy specjalnego kursu. Cały proces malowania został opisany krok po kroku w załączonej instrukcji oraz opatrzony szczegółowymi zdjęciami. Instrukcja zawiera również krótki przegląd technik malarstwa, który może Ci się przydać w kontynuacji malarskiej przygody.

[product category_id="783" limit="6"]

Zobacz wszystkie obrazy do malowania po numerach dla dorosłych

Malowanie po numerkach dla dzieci

Malowanie po numerkach farbami da dziecku niesamowitą radość, a fakt, że uda mu się samodzielnie wyczarować piękne działo sztuki sprawi, że uwierzy swoje możliwości i talent. Kto wie, może kiedyś wyrośnie z niego wielki artysta lub artystka? Czy wiesz, że malowanie korzystnie wpływa na umysł i ciało dziecka? Przede wszystkim rozwija kreatywność i zdolności manualne, ale i uczy cierpliwości i skupienia. Do tego dochodzi doskonalenie precyzji ruchów i koncentracji. Czyż nie są to umiejętności, które chcielibyśmy zaszczepić naszym dzieciom?

[product category_id="782" limit="6"]

Zobacz wszystkie zestawy do malowania po numerkach dla dzieci

Obrazy malowanie po numerach jako prezent

Obrazy malowanie po numerkach to nietuzinkowy pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Dając obraz do samodzielnego malowania swoim przyjaciołom, jednocześnie obdarowujesz ich chwilami kreatywnego relaksu, a jeśli postanowisz kupić obraz, samodzielnie go pomalować i takie gotowej dzieło dać bliskiej sercu osobie, dobitnie podkreślisz swoje uczucia do nie. Zestaw kreatywny do samodzielnego malowania możesz także sprezentować grupie przyjaciół i zaprosić ich do wspólnego malowanie.

Co zawiera zestaw kreatywny do samodzielnego malowania?

Obraz do malowania po numerach przyjdzie do Ciebie dobrze zabezpieczony i będzie zawierał:

  • płótno z nadrukowanym wzorem i ponumerowanymi odpowiednio polami
  • 2 pędzle o różnej grubości włosia
  • zestaw farbek akrylowych w słoiczkach, odpowiednio dobranych do wybranego przez Ciebie wzoru (nie martw się, jeśli w pudełku z farbami będziesz miał puste miejsca, to nie znaczy, że zapomnieliśmy dać jakiegoś koloru, po prostu każdy obraz ma inną liczbę potrzebnych kolorów a pudełko na farby jest zawsze takie sami)
  • schemat wzoru z pokolorowanymi polami - by ułatwić Ci malowanie

Zestaw do samodzielnego malowania

Z czego wykonane są elementy zestawu do malowania po numerach

Obraz do malowania po numerach to wysokiej jakości płótno naciągnięte na drewniane krosno (100% drewno świerkowe), profesjonalne pędzle malarskie i wysokiej klasy farby akrylowe w pojedynczych pojemniczkach. W sumie dysponujemy ponad 400 różnymi odcieniami kolorystycznymi, skomponowanymi przez naszych artystów. Samodzielne mieszanie barw nie jest konieczne, co na pewno docenisz, bo nie jest to prosta sztuka. W swoim zestawie znajdziesz wszystkie te kolory i odcienie, które są potrzebne do wykończenia Twojego dzieła. Wyraźne kontury pól na płótnie oraz pola oznaczone cyframi, które musisz zamalowywać kolorem farby akrylowej z takim samym numerem umieszczonym na wieczku, umożliwiają dokładne odtworzenie obrazu. Dobierz kolor farby do pola oznaczonego tym samym numerem i rozpocznij malarską przygodę!

Obraz gotowy do powieszenia

Po ukończeniu dzieła możesz powiesić je na ścianie, by cieszyło oko lub podarować je komuś bliskiemu sercu. Do zamontowania samodzielnie namalowanego obrazy nie potrzebujesz ram, jest on gotowy od powieszenia. Płótno jest już naciągnięte na krosno z naturalnego, litego drewna i przymocowane za pomocą zszywek. Pamiętaj tylko, by pomalować farbami także boki płótna, gdyż po powieszeniu bez ramy będą one widoczne.

 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kontakt:

Telefon: 508 356 353

Email: sklep@decorami.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium